Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /include/include.inc.php on line 177

Deprecated: Function split() is deprecated in /include/include.inc.php on line 493

Warning: Illegal string offset 'value' in /modules/xbase.inc.php on line 895
AKTUALNOŚCI -

28/05/2011

Zaloguj się na www.praca.kpodr.pl

Portal Pośrednictwa Pracy Dorywczej i Sezonowej

Szukasz pracy stałej, dorywczej bądź sezonowej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a może poszukujesz pracownika do pomocy w firmie,  gospodarstwie, niani do dziecka?

Zaloguj się bezpłatnie na naszym nowym Portalu Pośrednictwa Pracy Dorywczej i Sezonowej www.praca.kpodr.pl utworzonym w ramach projektu „NOWY ZAWÓD-NOWA SZANSA dla rolników i mieszkańców wsi Kujaw i Pomorza”!

Szukam pracy

Jesteś rolnikiem, domownikiem, uczniem, studentem i szukasz pracy dorywczej, sezonowej bądź na pełen etat? Nic nie stoi na przeszkodzie abyś mógł skorzystać z naszego portalu www.praca.kpodr.pl.

Jeśli chcesz przejrzeć szybko dostępne oferty pracy, nie zakładając własnego profilu, wystarczy, że sprawdzisz je za pomocą wyszukiwarki ofert. Wyszukiwarka pozwala na wybór ofert z podziałem na gminy oraz charakter i rodzaj pracy, np. gmina Lubicz, praca sezonowa, zbiór warzyw i owoców.

Logując się na stronie, w bardzo prosty sposób, zyskujesz możliwość stworzenia własnego profilu pracownika, od Ciebie zależy jakie informacje podasz (np. wiek, wykształcenie, kwalifikacje itp.). Z kolei, dzięki temu, inni użytkownicy portalu mogą wystawić Ci pomocne rekomendacje, a potencjalny pracodawca przesłać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Ponadto raz w miesiącu na Twoją skrzynkę pocztową wyślemy newsletter  z aktualnymi ofertami pracy i terminami kursów zawodowych.

 

Każdy przeszkolony uczestnik projektu „NOWY ZAWÓD-NOWA SZANSA dla rolników i mieszkańców wsi Kujaw i Pomorza”, który wyraził zgodę, będzie miał założony swój własny profil na Portalu Pośrednictwa Pracy Dorywczej i Sezonowej.

Dam pracę

Jeśli jesteś przedstawicielem firmy lub osobą fizyczną, która chce zatrudnić pracownika lub zlecić pracę niezbędne jest zalogowanie się na naszym portalu. Dzięki temu zyskujesz możliwość wyboru w ofercie szukających zatrudnienia/zleceń z podziałem na gminy, możliwość wystawienia/sprawdzenia rekomendacji, możliwość wysłania ofert pracy/informacji o rozmowie rekrutacyjnej do wielu osób jednocześnie.

Kursy zawodowe

Na portalu www.praca.kpodr.pl znajduje się również zakładka „KURSY ZAWODOWE”, gdzie zamieszczone są informacje na temat odbywających się i planowanych kursów specjalistycznych w ramach projektu wraz z ich harmonogramem.

W powyższych kursach mogą uczestniczyć bezpłatnie wszystkie zainteresowane osoby, ubezpieczone w KRUS,  zamieszkujące miejscowości do 25 tys. mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, które skontaktują się z naszym doradcą (wykaz doradców w powiatach dostępny w zakładce „KONTAKT Z DORADCĄ”).

Pierwsze kursy na „operatora koparko-ładowarki” pomyślnie dobiegły końca (planowane są także na czerwiec i lipiec). Niedawno został rozstrzygnięty przetarg na kurs „księgowość małych i średnich przedsiębiorstw”, cały czas trwa nabór chętnych do udziału w kursach. Szczególnie gorąco zachęcamy kobiety z naszego województwa do podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach projektu. Do zaoferowania mamy, m.in. kurs na „mobilną nianię/opiekunkę osób starszych + prawo jazdy kat. B”, kurs cateringowy, florystyczny i wiele innych. Panom (i nie tylko) możemy zaproponować kursy na prawo jazdy kat. C + E, spawacza, pracownika robót wykończeniowych, kucharza itd. To, jakie kursy będą organizowane zależy od samych uczestników projektu!

Gdzie szukać informacji

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w projekcie szukaj informacji na stronie www.kpodr.pl w zakładce „Projekty realizowane przez KPODR” oraz na stronie www.praca.kpodr.pl w zakładkach „Aktualności” i „O projekcie”.

Informacji udziela biuro projektu pod nr telefonu  56/611-09-04.

 

 


© 2011 - Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie Projekt i wykonanie: Bantu | Powered by ACTUALIZER CMS